menu

ЗЕКОНОМИМО НА ВІДЕО?

| Ваш коментар буде першим

ЗЕКОНОМИМО НА ВІДЕО?

Досить часто наші молоді пари ставлять нам питання про доцільність купівлі послуг відеооператора на свято. Багато пар вирішують обійтись лише фотографом. Ставлю на те, що якщо у вас весілля попереду, ви також над цим задумувались. Коли ми проводили опитування про доцільність відеозйомки на весіллі, то однією з найчастіших відповідей було "ми замовляли відеографа, але фото ми переглядаємо частіше". Це в чомусь звучало як шкодування про витрачені кошти.
Вчора в мене сформувалась чітка незворушна позиція з приводу такого питання і я її аргументую.

На Різдво ми приїхали до Роминих батьків. У Роми чудова родина, і саме з Роминого боку у нашої доні є ще жива прабабуся. Єдина! Мама моєї свекрухи. А іншої прабабусі (мами мого свекра) нестало ще до Роминого народження. Вона так і не дочекалась свого першого онука.
Вчора ми її бачили! На відео весілля двоюрідної сестри мого свекра:) Це був 1984 рік, вона танцювала як "зірка села" і в кадрі була всього секунд 20, але ми переглядали ці 20 секунд знову і знову! Це відео віднайшлось лиш нещодавно і я можу лише уявити, що відчував мій свекор, який з такою любов'ю завжди згадує свою маму, коли переглядав цей відеоуривок. Це єдине відео з нею! Побачити через 28 років знову свою маму! Це як подарунок долі:) Такі спогади... І ми в думках подякували та побажали здоров'я тій людині, яка для нас це диво здійснила - оператору.

Тож якщо ви думаєте, що не часто будете переглядати своє відео, то в чомусь ви праві. Але чи варто бути такими егоїстами по відношенню до своїх дітей та онуків? Ви впевнені, що їм не захочеться побачити бабусь, дідусів та прабабусь??? Може на вашому весільному відео востаннє разом танцюватимуть ваші бабуся та дідусь. Камера інколи фільмує неймовірні речі....

Написати коментар

Читайте також

Подарунки для гостей
| нема

Часто нас запитують: "А які подарунки для гостей купувати?".

Як писати весільні клятви
| нема

Найзворушливіша частина будь-якої весільної церемонії - клятви молодят. І саме з написанням цих клятв часто виникає багато сумнівів та переживань. Тому, пишу підказочки та пояснення про цей неповторний момент:)