menu

Інтернаціональне свято

Інтернаціональне свято

Якщо Ви натрапили на цю сторінку, то швидше за все, Ви зустріли свою другу половинку за межами нашої країни) Вітаємо вас та щиро за вас раді! Адже ми віримо, що кохання не знає кордонів! Ми отримуємо особливе задоволення організовуючи інтернаціональні весілля, бо таким чином ми розповідаємо про культуру нашого народу іноземцям та об'єднуємо ті родини, які важко об'єднати.

Який у нас досвід проведення інтернаціональних весіль?
8 років роботи на весільному ринку нам пощастило провести понад 50 інтернаціональних весіль. Серед людей, яких ми одружували, були італійці, англійці, американці, турки, голандці, французи, палестинці, азербайджанці та росіяни) Ми не раз проводили заходи, де потрібно було задіяти більше, ніж 2 мови, а на одному весіллі ми використали знання 5 мов, бо гості були з різних куточків світу)

Чим відрізняється проведення інтернаціонального весілля?
Звісно, перша й найбільша складність - мова. Гості відмежовані одне від одного словниковим бар'єром і треба допомогти їм відчути одне одного та порозумітись. Також дуже важливо, щоб гості одночасно розуміли всі жарти та розважальні моменти, побачили колорит іншого народу та розуміли традиції. Знаючи все це ми розробили спеціальну програму для інтернаціональних весіль.

Іншомовний ведучий чи перекладач?
Люди, які вже бували на інтернаціональному весіллі підтвердять, що іншомовний ведучий та перекладач - то дві великі різниці! Ви, можливо, не захочете повірити, або спробуєте себе переконати в протилежному, але перекладач не викликає тих емоцій, які може викликати іншомовний ведучий. Перекладач - це людина, яка звикла просто доносити інформацію. От в виходить, що українці сидять і "емоційно переживають" моменти, а іноземці просто відокремлено розуміють що відбувається... А Ви ж хочете показати гостинність? Ви ж хочете показати нашу культуру? Ви хочете викликати емоції?

Чи перекладаємо ми тости?
Лише якщо на майданчику є координатор і нас не відволікають організаційні моменти) Без координатора встигнути бути ведучим організатором та перекладачем нереально!

Як ми працюємо

Прості кроки, щоб організувати свято своєї мрії...

1

Перша зустріч

Може бути як в реальності, так і онлайн. Ми розповідаємо про особливості нашої роботи та відповідаємо на питання.

2

Договір

Щоб забронювати дату ми підписуємо з Вами договір та беремо передплату в розмірі 15-20%

3

Анкети

Ми надсилаємо Вам кілька анкет для заповнення, щоб зрозуміти філософію Ваших стосунків та бачення вашого свята.

4

Сценарій

Написаний опираючись на надану Вами інформацію сценарій ми детально обговорюємо в Скайпі та вносимо всі корективи.

5

Весілля

Ми працюємо - Ви отримуєте задоволення)