menu

Подарунки для гостей

| Ваш коментар буде першим

Подарунки для гостей

А Ви вже придбали призи на весілля???

Часто нас запитують: "А які подарунки для гостей купувати?". Так ось, подарунки, також не менш важливий момент на весіллі. Дуже хочеться, щоб гості лишились задовелені і приз з весілля був чимось пам'ятним та цікавим, бо якщо виникає бажання його покласти в "довгий ящик", то напевно не варто взагалі купувати такі призи. 
Ось корисні та цікаві речі, які виділяє наш досвід та ідеї наших дорогих наречених:
1. Мильні бульбашки
2. Маленькі головоломки
3. Чохли на мобільні телефони
4. Пластикові вази (пласкі, які потім водою розтягуються)
5. Ароматизатори в машину
6. Маленькі настільні ігри (доміно, шашки тощо)
7. Корисні речі з магазину приколів (чашки з різними написами)
8. Блиски та бальзами для губ
9. Підставки під ручки або телефони
10. Рамки під фотографії
11. Масажери для голови
12. Мило ручної роботи або "бомбочки" для ванни
13. Свічки
14. Флешки (і таке було).

Останнім часом, дуже моднимим стали подарунки-сертифікати. Тобто, сертифікат на спільне проведення часу (наприклад: спільний похід в кіно, на боулінг, картинг і т.д.).

Дуже цінуються, особливо на іноземних весіллях, шоколадні вироби з Львівської майстерні шоколаду. Різноманітні статуетки, фігурки, або запашна кава з самого Львова. Все це гарно упаковано та виглядає дуже елегантно. 

Ну, а якщо у вас бюджет необмежений і ви готові дивувати своїх гостей, то такими подарунками можуть бути речі з минулого: тетріс, коробка жувальних гумок Love is, банка Nutella та ін.)))

 

Написати коментар

Читайте також

ЗЕКОНОМИМО НА ВІДЕО?
| нема

Досить часто наші молоді пари ставлять нам питання про доцільність купівлі послуг відеооператора на свято. Багато пар вирішують обійтись лише фотографом.

Як писати весільні клятви
| нема

Найзворушливіша частина будь-якої весільної церемонії - клятви молодят. І саме з написанням цих клятв часто виникає багато сумнівів та переживань. Тому, пишу підказочки та пояснення про цей неповторний момент:)