menu

Як писати весільні клятви

| Ваш коментар буде першим

Як писати весільні клятви

Найзворушливіша частина будь-якої весільної церемонії - клятви молодят. І саме з написанням цих клятв часто виникає багато сумнівів та переживань. Тому, пишу підказочки та пояснення про цей неповторний момент:)

Якщо ви дуже хвилюєтесь, то можете попросити церемоніймейстра просто запитати вас гарно "чи згодні ви бути завжди разом в багатстві та бідності і т.д.", після чого треба відповісти "так" (не поплутайте). Якщо менше хвилюєтесь, але зібрати думки до купки у відповідальний момент не зможете - можете повторювати слова клятви за ведучою/ведучим.

Якщо написати клятву вам під силу, але промовити без сліз та запинання думаєте не вийде - можна записати написаний вами текст в студії звукозапису та пустити на церемонії. Ваші голоси, ваші слова, але без тремтіння голосу:)))

І, звичайно, можна написати текст самостійно та прочитати на церемонії. Не бійтесь писати, якщо не довіряєте своїй пам'яті, та читати з листочка!!! ЦЕ НОРМАЛЬНО!!! Просто погляньте на ситуацію з боку: ви б засуджували дорогих вам людей, до яких прийшли на весілля, якщо б вони читали щирі слова кохання одне одному? Звісно НІ! Бо ті слова написані від душі!!! До того ж, написаний лист-клятву можна потім подарувати одне одному.

ЩО ПИСАТИ?

Зазвичай ми рекомендуємо відповісти на прості питання на листочку, і з відповідей скомпонувати клятву. Ось приблизні питання:

  1. Про що ви подумали, коли вперше побачили свою 2-гу половинку?
  2. Коли ви зрозуміли, що закохались?
  3. Як змінилось ваше життя з появою в ньому цієї людини?
  4. Як ви почуваєтесь, коли не бачитесь?
  5. Як ви бачите ваше спільне майбутнє?
  6. Які особисті характерні для вас речі ви можете пообіцяти? (не сердитись, коли коханий грає в футбол до ночі, закривати шторку у ванній тощо). Це трішки розбавить ліричність вашого зізнання
  7. Чому ви хочете завжди бути разом?

Питань може бути й більше:))) Успіхів у написанні!!!!!!!

Написати коментар

Читайте також

ЗЕКОНОМИМО НА ВІДЕО?
| нема

Досить часто наші молоді пари ставлять нам питання про доцільність купівлі послуг відеооператора на свято. Багато пар вирішують обійтись лише фотографом.

Подарунки для гостей
| нема

Часто нас запитують: "А які подарунки для гостей купувати?".